.MAVİ İLE YEŞİLİN MUHTEŞEM BULUŞMASI

Modern binalardan dışarıya taşan yaşam sevinci, görüntüsüyle dinlendiren kıvrımlı su kanalları ve rengârenk bahçeleriyle kusursuz bir hayat başlıyor..

Mavi gökyüzünün kanatları altında, her türlü görsel güzelliğin ve hayatı kolaylaştıracak detayın özenle tasarlandığı Mahal Sancaktepe'de; huzurlu bir aile ortamında yaşamak, kendisini yuvasında hissetmek isteyen herkese benzersiz bir yaşam fırsatı sunuluyor.

.GÜNE GÜNEŞLE UYANIN!

Güne mükemmel bir başlangıç yapabilmeniz, günışığından en iyi şekilde yararlanabilmeniz için özel olarak tasarlanan modern mimarisi ve her tür konforu sunan yaşam alanlarıyla özellikle aileler için ideal bir yaşam ortamı olmayı başaran Mahal Sancaktepe; bir tip 1+1, üç tip 2+1 ve bir tip 3+1 olmak üzere beş farklı daire tipiyle istediğiniz tercihi yapabilmenize olanak sağlıyor.

.EN ÖNEMLİSİ GÜVENLİ BİR YAŞAM...

Hem sevdiklerinizin hem de sizin güvenli ve mutlu bir yaşam sürebilmeniz için her ayrıntının düşünüldüğü Mahal Sancaktepe'de gelişmiş teknolojinin tüm imkânları kullanılıyor.

Sitede kapalı devre kameralar, bina girişlerinde araç kontrollü giriş-çıkışlar, 24 saat güvenlik hizmeti, yangın merdivenleri ve acil çıkış kapıları huzurunuz için sağlanan detaylardan sadece birkaçı...

.TEHLİKELERE KARŞI GÜVENDESİNİZ...

Mahal Sancaktepe'de doğal tehlikelere karşı da güvende olmanız için binalar deprem yönetmeliğine uygun, zemin yapı etkileşimi dikkate alınarak, radye temel üzerine inşa ediliyor.

.STRESİNİZİ SUYA BIRAKIN...

Stres dolu geçen bir günden sonra hem rahatlamak hem de spor yapmak isteyen havuz tutkunlarının artık yaz kış bu keyfi sürme fırsatları var. Hem açık hem de kapalı havuz alternatifleriyle yaşam kalitenizin hep arzu ettiğiniz seviyede olmasını sağlayan Mahal Sancaktepe'de çocuklarınız da hiçbir zaman unutulmuyor.

.ÇOCUKLAR HAVUZDA!

Sizler havuzun keyfini yaşarken çocuklarınız da hemen yanı başınızda, onlar için hazırladığımız özel havuzda, doyasıya eğleniyor olacaklar.

.ENERJİNİZ HİÇ BİTMESİN...

Hem zinde kalabilmek hem de sağlığını güçlendirmek isteyenler diledikleri gibi Fitness Center'dan faydalanırken düzenli spor yapma düşüncesini sürekli erteleyenler de artık evlerinin yanı başındaki bu fırsattan yararlanarak hayata karşı enerjilerini yüksek tutabilirler.

.GÜNÜN YORGUNLUĞUNU ATMAK İÇİN BİRE BİR!

Günün yorgunluğunu atmak ve biraz gevşemek Mahal Sancaktepe koşulları sayesinde artık lüks olmaktan çıkıyor. Kendileri için özenle tasarlanmış saunayı dilediği gibi kullanabilecek olan Mahal Sancaktepe sakinleri zengin yaşam seçeneklerine sahip olmanın farkını gün geçtikçe daha iyi anlayacaklar.

.HERKES İÇİN SPOR!

Sağlıklı gelişim için sporun oyunla buluştuğu zaman diliminde basketbol, voleybol, mini futbol sahası tatlı rekabetlerin yaşanmasını, yepyeni dostluklar kurulmasını sağlıyor.

.EN GÜZEL ŞEY ÇOCUK KAHKAHASI!

Çocuk oyun alanları, çocukların arkadaşlarıyla güvenle oynayabilecekleri ve sosyalleşebilecekleri rengârenk bir dünyanın kapılarını onlar için açıyor.

.DALINDAN MEYVE KEYFİ

Yeşilin her tonunu bulacağınız meyve bahçesi hem doğayla bir arada olmanızı hem de çocuklarınızın meyveleri dalında tanıma fırsatı yakalamasını sağlıyor.

.KEYİFLİ ÖĞLEDEN SONRALARI

Güzel havanın tadını çıkartırken gerek misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz gerekse komşularınızla hoş sohbetler edeceğiniz kamelyada zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

.SAĞLIKLI KALMAK İÇİN YÜRÜYÜŞ ŞART!

Güne güzel bir başlangıç için trafik stresi olmadan güvenle yapacağınız yürüyüşler, sizi hem güne hazırlıyor hem de formda kalmanızı sağlıyor.

.MARKET KAPINIZDA!

Hayatınızı kolaylaştırmak için yanı başınıza bir market inşa ediyoruz. Bu sayede yorulmadan günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, kalan vaktinizi kendinize ve sevdiklerinize ayırabilirsiniz.

.SINIRSIZ KONFOR ANLAYIŞ

Mahal Sancaktepe'de aracınızı hava şartlarından korumak, egzoz dumanından ve gürültüsünden uzak, görüntü kirliliğinin olmadığı, çocukların güven içinde oynadığı bir ortam yaratmak için geniş kapasiteli bir kapalı otopark inşa ediliyor.

Facebook